Konferencja „Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych”

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza do udziału w Akademii Inwestycji Szerokopasmowych – cyklu wydarzeń, których celem jest edukacja w zakresie usprawnienia procesów i obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych.

05.09.2017 | sieci szerokopasmowe, samorządy, telekomunikacja
Grafika Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Cykl zainauguruje konferencja „Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych”, na którą serdecznie zapraszamy. Jej adresatem są przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, przedsiębiorcy telekomunikacyjni oraz organizacje zrzeszające przedsiębiorców.

Program konferencji obejmuje wykłady merytoryczne oraz dyskusje z przedstawicielami administracji rządowej, samorządów oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Ich celem jest podsumowanie i wymiana doświadczeń w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych w sieci szerokopasmowe.

Termin i zapisy

Konferencja odbędzie się w Warszawie 14 września 2017, w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre, ul. Towarowa 2, w godz. 9:00-16:00.

Zapisy na konferencję można składać przez stronę www.akademiaszerokopasmowa.pl/Zapisy.html lub wysyłając zgłoszenie na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl.

Od 18 września 2017 r. do 30 listopada 2017 r. w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych odbędzie się 50 bezpłatnych szkoleń tematycznych z zakresu obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego i przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Szkolenia będą obejmowały następujące bloki tematyczne:

  • Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych.
  • Koordynacja robót budowlanych oraz budowa sieci szerokopasmowych po nowelizacji ustawy z 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

Zgłoszenia w sprawie przeprowadzenia szkoleń należy składać przez stronę akademiaszerokopasmowa.pl/Kontakt.html lub wysyłając zgłoszenie na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl.

Udział w konferencji i szkoleniach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje dotyczące Akademii Inwestycji Szerokopasmowych dostępne są na stronie https://akademiaszerokopasmowa.pl.

 

Informacja dotycząca finansowania projektu ze środków UE (logotypy)

 

 

Polecane aktualności