Zapraszamy do współtworzenia programu Środkowoeuropejskiego Forum Zarządzania Internetem 2017

Zachęcamy do składania propozycji na organizację warsztatów na dorocznej konferencji poświęconej zarządzaniu Internetem, organizowanej przez IGF Polska-Forum Cyfrowego Rozwoju. Konferencja odbędzie się 21 listopada br. w Warszawie.

17.07.2017 | cyberbezpieczeństwo, prawo w cyfrowym świecie, umiejętności cyfrowe, wolność w internecie

Od 17 lipca aż do 16 sierpnia br. każdy chętny może złożyć propozycję organizacji warsztatu, który miałby się odbyć w trakcie jesiennej konferencji organizowanej przez IGF Polska. Środkowoeuropejskie Forum Zarządzania Internetem 2017 poświęcone będzie zarządzaniu Internetem, czyli wszystkim tematom które są związane z prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Listopadowa konferencja to druga już edycja polskiego Forum Zarządzania Internetem. Jest to również sztandarowa inicjatywa IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju, które powstało z inicjatywy m.in. Ministerstwa Cyfryzacji. Przedstawiciel resortu cyfryzacji Krzysztof Szubert, Pełnomocnik Rządu ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego, jest też członkiem komitetu sterującego IGF Polska odpowiadającego za koordynację przygotowań do konferencji.

Jeśli chcecie mieć wpływ na program tegorocznego wydarzenia, zachęcamy do złożenia własnej propozycji warsztatu. Oferty mogą dotyczyć szeregu tematów - zarówno nowych, jak sztuczna inteligencja czy otwarte algorytmy, jak i tych od lat obecnych w globalnej debacie o zarządzaniu Internetem: gospodarki cyfrowej, Internetu rzeczy, dostępności, cyberbezpieczeństwa, ochrony prywatności i danych osobowych czy edukacji medialnej.

Oferty przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej IGF Polska, na której w zakładce „Zgłoś warsztat” zamieszczony jest specjalny formularz elektroniczny. W tym samym miejscu znaleźć można również wszystkie potrzebne informacje i instrukcje.

Polecane aktualności