Rusza zupełnie nowa strona polskiego Forum Zarządzania Internetem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia nowej strony IGF Polska i gorąco zachęcamy do zaangażowania się w jego działalność.

30.05.2017 | prawo w cyfrowym świecie, wolność w internecie

IGF Polska to inicjatywa, której celem jest promowanie wielostronnej, otwartej dyskusji prowadzonej na zasadzie równości stron nad zagadnieniami zarządzania Internetem – prawnymi, ekonomicznymi i społecznymi aspektami rozwoju, funkcjonowania i korzystania z sieci.

Forum powstało w zeszłym roku dzięki zaangażowaniu ministerstwa. Jest kontynuacją warsztatów od kilku lat współorganizowanych przez resort cyfryzacji z sektorem pozarządowym, środowiskiem akademickim oraz organizacjami technicznymi.

Teraz IGF Polska wzbogaciło się o nową stronę internetową, a okazją do tej zmiany było powołanie komitetu sterującego Forum. Jego zadaniem będzie skuteczniejsze popularyzowanie naszej inicjatywy wśród wszystkich osób, którzy chcą konstruktywnie i innowacyjnie dyskutować o przyszłości Internetu oraz wszystkich okołointernetowych zjawiskach ważnych dla Polski i świata. Komitet będzie również odpowiadał za przygotowanie corocznej konferencji IGF Polska „Sprawdź, kto rządzi Internetem”. W tym roku odbędzie się ona 21 listopada w Centrum Nauki Kopernik. Już teraz gorąco zapraszamy.

Więcej na temat IGF Polska i komitetu sterującego inicjatywy oraz informacji o powodach, dla których warto się w nią zaangażować na nowej stronie http://igf.nask.pl/.

Polecane aktualności